Shfaqja e produktit

Produktet tona mbulojnë mbi 30 seri, 5000 specifikime, duke përfshirë sensorin induktiv, sensorin fotoelektrik, sensorin kapacitiv, perden e dritës, sensorët e matjes së distancës me lazer.Produktet tona përdoren gjerësisht në logjistikën e magazinës, parkingun, ashensorin, paketimin, gjysmëpërçuesin, dron, tekstile, makineri ndërtimi, transport hekurudhor, kimike, industri robotike.

 • rreth-20220906091229
X
#TEXTLINK#

Më shumë Produkte

Produktet tona mbulojnë mbi 30 seri, 5000 specifikime, duke përfshirë sensorin induktiv, sensorin fotoelektrik, sensorin kapacitiv, perden e dritës, sensorët e matjes së distancës me lazer.Produktet tona përdoren gjerësisht në logjistikën e magazinës, parkingun, ashensorin, paketimin, gjysmëpërçuesin, dron, tekstile, makineri ndërtimi, transport hekurudhor, kimike, industri robotike.Produktet tona standarde kanë marrë tashmë certifikata ISO9001, ISO14001, OHSAS45001, CE, UL, CCC, UKCA, EAC.
 • 1998+

  Themeluar në vitin 1998

 • 500+

  Më shumë se 500 punonjës

 • 100+

  Eksportuar mbi 100 shtete

 • 30000+

  Numri i klientëve

Aplikimi i Industrisë

Lajmet e Kompanisë

1-1

Fokusi i ekspozitës: Paraqitja e Lanbao Sensor në 2023 SPS, komp...

2023 SPS (Smart Production Solutions) Ekspozita më e mirë në botë në fushën e sistemeve dhe komponentëve të automatizimit elektrik - 2023 SPS, pati hapjen e saj madhështore në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Nurembergut, Gjermani, nga 14 deri në 16 nëntor.Që nga viti 1990, ekspozita SPS g...

风力

Shikoni!Si galopojnë sensorët në industrinë e energjisë së erës!

Në "Librin Blu të Zhvillimit të Industrisë së Teknologjisë së Sensorëve të Kinës", Sensori Lanbao vlerësohet si një nga ndërmarrjet me shumëllojshmërinë më të madhe, specifikimet më të plota dhe performancën më të mirë të sensorëve në Kinë.Ne identifikojmë...

 • Rekomandim i ri